Fajny ze mnie facet, musisz mnie tylko lepiej poznać

Tomek ma paru kumpli, z którymi utrzymuje dobre kontakty. Całkiem dobrze czuję się w ich towarzystwie i oni nie mają mu za złe, że jest czasami ich denerwuje. Przywiązali się do niego i nie zwracają uwagi na jego zachowanie.  Tomek nie raz poznawał fajne dziewczyny, jednak nie potrafił zrozumieć dlaczego po pierwszym spotkaniu jakoś się ich kontakt urywał. Próbował za wszelką cenę,  utrzymać ludzi przy sobie.  Z drugiej strony tej znajomości wyglądało to inaczej…

 

Marta niebyła miłą sympatyczną osobą, której nie sprawiał satysfakcji samotny spacer nad stawami. Mówiła czego chce i zazwyczaj to miała. Pewnie przez to nie potrafiła się związać z nikim na dłużej. Gdy założyła profil na portalu chyba bardziej się obawiała odrzucenia niż tego że nikt do niej nie napisze. Jeszcze tego samego wieczoru, w którym założyła profil miała 5 wiadomości od facetów. Jedni jej  nie pasowali, a ci z którymi zamieniła parę zdań nie byli do niej przekonani. Po tygodniu aktywności usunęła profil. Postanowiła, że będzie sama i że dzisiaj się upije. Poszła w miasto z koleżanką  Natalią. Jej imię w tej opowieści nie ma większego znaczenia. Ale pomyślałem, że będzie cię to ciekawić. Więc Natalia też była sama. I z reguły miała wywalone na płeć męską. Chociaż w głębi duszy chciała stabilnego związku. Tylko, że nie umiała spotkać nikogo wyjątkowego. Wracając, Marta dopijając trzeciego drinka poczuła dotyk na swoim lewym ramieniu. Czy to ważne ? Nie. Ale jestem pijany i sądziłem, że może ci się na informacja przydać.

W tym samym czasie Tomek był w barze z kumplami,tym samym barze. Zauważył ponętną dziewczynę, która od razu przykuła jego wzrok. Jednak do Natalii podszedł inny koleś który do niej zagadywał, i Tomek sobie odpuścił. Więc, żeby nie wyjść na kompletnego debila zagadał do Marty. Złapał ją za ramie jak dopijała swojego drinka. Powiedział: „Hej, ładnie wyglądasz. Rzadko kiedy wychodzę do baru, ale chyba teraz będę częściej, żeby tylko cię spotkać” – No po prostu tekst na podryw życia.(I tak to jest sarkazm.)
Marta miała obecnie lekkie myśli i wiotkie nogi. Więc jakoś tak wyszło, że bardzo chętnie dała Tomkowi możliwość postawienia sobie kolejnego drinka. Tomek chciał poznać kogoś z kim będzie mógł sobie pogadać od serca. Fakt że tego bardzo długo nie robił, sprawił że taką osobą  stała się Marta. Została oczarowana jego otwartością i sama wyznała mu co ją boli.

Ta historia jest tak piękna jak, butelka zimnej wody w niedzielny poranek kiedy wstajesz na ciężkim kacu. I na takim kacu wstał Tomek z bólem głowy, pragnieniem i lżejszym portfelem. Pijąc wodę która stała przy jego łóżku, przeglądał telefon. Zobaczył selfie z jakaś laską.I od razu wszedł w listę kontaktów czy przybył mu jakiś nowy numer.  Znalazł. Zapisane pod K. Kocica :* Przeczekał do południa i napisał do niej. Wysyłał”Hej, to ja Tomek. Jak ci mija dzień”- informacja „Nie można wysłac wiadomości.” Próbuje jeszcze raz. To samo. Sprawdza stan konta, no niby coś jest. Dzwoni do kumpla czy może wykonywac połączenia. Może. Wysyła jeszcze raz sms’a do Kici;*. Dalej informacja że nie można wysłać wiadomości. Wkurzył się, dzwoni. Głuchy sygnał, i głos kobiety. Nie. Nie odebrała kicia, tylko automatyczna wiadomość, że nie ma takiego numeru. Tomek zawiódł chyba najbardziej siebie. Poznał fajną  dziewczynę. Przynajmniej tak ja kojarzył. Gadało mu się z nią dobrze. A ona dała mu zły numer.

Tomek się wkurwił, ale olał sprawę. Wieczorem sprawdził fejsa i w wiadomościach w folderze inne była wiadomość. Marta napisała do niego. Że przeprasza, że dała mu zły numer. Ale nikomu nie daje swojego prawdziwego numeru. On jej się wydał sympatyczny i chcę się z nim spotkać.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s