Przecież to nie ma sensu.

Pamiętasz jeszcze jak chodziłeś do szkoły? Piękne czasy prawda. Pełne wolności, braku odpowiedzialności za swoje życie. Możliwości robienia sobie czego tylko się chcę. Pierwszego pica alkoholu, pocałunku, zakochania. Rywalizacji o najgłupsze rzeczy, ucieczki z lekcji i rozmyślaniu nad tym, że w sumie fajnie byłoby być dorosłym.

Jak już ta upragniona dorosłość nastała. Niespodziewanie między dzwonkiem na lekcje, a dorabianiu sobie na rozdawaniu ulotek. Zorientowałeś się, że twoje decyzje ciągną za sobą konsekwencje, Chociaż, nie. Zrozumiałeś to dopiero jak coś mocno zjebałeś. Zaczynając się zastanawiać na rezultatem jaki nastąpi pod koniec. Tak naprawdę od tego momentu wiesz, że jesteś odpowiedzialny w 100% za to co mówisz i robisz. Rodzice już nie będą się za ciebie tłumaczyć. Bywa tak, że masz jakiś problem. Pytasz znajomych, przyjaciela, rodzinę, ale oni wzruszają ramionami uciekają wzrokiem i mówią. Jakoś sobie musisz z tym poradzić.
Tak. Właśnie tak wygląda życie. Wiesz co? I dobrze. Może te wszystkie pizdy w rurkowatych spodniach, nauczą się żyć bez pomocy rodziców. Dowiedzą się, że 300 stówy, które dostają od rodziców na nowe Airmax’y nie spadły z nieba.

Rodzice, nie róbcie ze swoich dzieci cip, które nie dadźą sobie rady w dorosłym życiu.
Serio, nie wiem kim jesteś, ale popatrz teraz na ulice. Jak często widzisz zwykłego kolesia, który jest zadbany, a nie wypizdowacony. Tak to jest różnicą między jednym a drugim. Teraz łatwiej znaleźć kobietę która sobie poradzi naprawić cieknący kran, czy wyremontować mieszkanie. A wiesz dlaczego to kobiety potrafią? Bo już ciężko im liczyć na faceta.  Faceci są mniej pewni siębie. Rozmyslają nad tym jak coś zrobić, czy w ogóle robić. A kobiety przechodza do działania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s