„Mam ochotę, żebyś dzisiaj mnie przeleciał” – wyszeptała.

Magnetyczne spojrzenie już kolejny raz przykuwa jej wzrok na tobie. Czujesz jak rodzi się  między wami napięcie tak bardzo seksualne, że chcesz by trwało nieprzerwanie. Odwracasz wzrok gdy przechodzi obok i wiesz gdy ona patrzy na ciebie. Wiesz, że ona ciebie pragnie.

Tak bardzo jak ty jej.Chcesz dotykać jej piersi, ściskać i klepać w jej pośladki.  Pragniesz się do niej zbliżyć, za wszelką cenę. Każde jej słowo jest subtelne i wyjątkowe w jej ustach. Twoja wyobraźnia  tworzy wyimaginowany obraz, jak ona łapię cię za rękę i mówi „Choć ze mną”. Bez zastanowienia idziesz za nią. Wszędzie byś za nią poszedł, byle by tylko być przy niej. Zabiera cię do swojego mieszkania.W pomieszczeniach panuje półmrok. Każe ci usiaść na łóżku. Jest ogromne, na nim biała pachnąca i przyjemna w dotyku satynowa pościel.
Gdy czekasz setki myśli przelatują ci przez głowę. Wreszcie ona rozchyla drzwi. Przejechałeś wzrokiem po niej z dołu w górę. Założyła czarne szpilki. Tych, których jeszcze nie miała na sobie do tej pory.Łydki i uda przyodziała w czarne pończochy z podwiązkami. Twój wzrok zatrzymuję się chwilę dłużej, na jej koronkowych czarnych majtkach. Wiesz, że one za chwilę wylądują na ziemi obok jej czarnego stanika. Jej włosy są rozpuszczone,a ich końcówki delikatnie muskają jej ramiona.
Gdy stawia pierwsze kroki w twoją stronę, rozchyla usta. Dziś są wiśniowe. Oblizuję je delikatnie i przygryza tylko na chwilę dolna wargę patrząc ci prosto w oczy.
Zbliżyła się do ciebie tak bardzo, że czujesz jej zmysłowy zapach. Całe twe ciało ogarnęła gęsia skórka.  Powoli nachyla się do twojego ucha. Bierze ustami delikatny i długi wdech. „Mam ochotę, żebyś dzisiaj mnie przeleciał” – wyszeptała.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s