Momenty, te ważniejsze

Dzisiaj się zastanawiałem z czego jest zbudowany mój świat.  Każdy tak jak ja może stwierdzić, że pracuje, je, ma jakieś zasady, których nie zawsze się trzyma. Gdy ktoś pyta co robisz w życiu, zwykle się opowiada o swojej pracy.

Bo w sumie to robisz przez większość dnia co sprowadza się do większości życia, ewentualnie się uczysz. Ogólnie życie, jest nudne jak by ktoś miał posłuchać że chodzisz do pracy, jesz, uczysz się lub spędzasz czas na oglądaniu telewizji co nazywasz relaksem. Ale gdyby tak przyjrzeć się temu bardziej to moje życie nie jest takie proste.  I twoje też, może w ogólnym rozrachunku wydaje się proste, ale jak miałbyś wybrać godzinę życia. To chcąc ją opowiedzieć, zwracał byś uwagę na więcej szczegółów. Takich jak zrobienie śniadania i wypicie porannej kawy. Czy tez rozmowa z nowo poznanymi ludzi w czasie swojej pracy. Wtedy zaczyna być ciekawsze to co robisz i jak to robisz. Gdybyś wziął tę samą godzinę i wyciągnął z niej tylko mniejszy kawałek. Wtedy opisałbyś dokładniej swoją rozmowę z nową osobą, powiedziałbys o tym jak ta osoba wyglądała. Jakie wrażenie na tobie zrobiła, o czym z nią rozmawiałeś. Jaka naukę z tej rozmowy wyciągnałeś i jak wasza znajomość może pomóc wam obojgu.

Widzisz, mój świat twój i innych ludzi jest tak skonstruowany, że te krótkie chwile tworzą te większe. Więc, jeśli coś robisz pamiętaj, żeby każda chwila była tą chwilą jaką chcesz żeby była. Żebyś nie czył zmarnowania czasu, bo te krótkie momenty w twoim życui botworzą wieksze, a te z kolei tworzą twoje życie i tylko ty decydujesz o swoich momentach

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s