Wpłyń na życie innych.

Jak nie odejść w zapomnienie? Przecież nikt nie lubi być pomijany. Może nie każdy chce być w centrum uwagi. Lecz każdy chce by o nim pamiętano. Ludzie lubią czuć się potrzebni. Lubią, gdy ktoś im powie, że dobrze się spisali.

Odejść w zapomnienie. Najgorsze co może ci się przytrafić. Inni zapominają jak masz na imię. Stajesz się zbędna w ich świecie. Nic dla nich nie możesz załatwić, nie zmienisz ich życia na lepsze. Chcesz, by twoje życie tak wyglądało? Nikt nie pyta cię już o zdanie. Robisz to co wszyscy i tak jak wszyscy.
Jeśli podążasz za grupą, to kto powiedział, że jesteś potrzebna? 

Mogą o tobie mówić dobrze, mogą mówić źle. Jeśli mówią to znaczy że jeszcze im na tobie zależy i w pewien sposób wpływasz na ich życie. Gdy przestaną mówić to znak, że dla nich jesteś kimś bezwartościowym. Już nie starają się byś była w ich prywatnym świecie.
A ty co możesz wnieść do mojego życia? Jeśli masz do zaoferowania to co już mam, albo to czego nie potrzebuję. To możemy zostać znajomymi, ale za jakiś czas nasze relacje pewnie będą tak słabe, że zapomnę o tobie.

Co dawać ludziom, żeby pozostać w ich głowach?

Daj im emocje. – To przez wspomnienia, jesteś pamiętana przez ludzi. Jeśli są ona związane z silnymi emocjami to, aż po sam grób jesteś w ich głowach. Każdy rodzaj emocji zostawia ślad w ludzkich umysłach. Dobre i złe do ciebie należy decyzja, co pozostawisz po sobie w głowach innych ludzi.

Robić coś z innymi pierwszy raz. – Przecież zawsze się wspomina pierwsze razy. Pewnie nie raz słyszałaś coś podobnego.-” A pamiętasz jak z Soprą, skakaliśmy na bungee?” i do tego masz dużo emocji.

Daj im  wiedzę.– Ludzie chcą stawać się lepszymi. Tylko czasami potrzebują kogoś kto ich nakieruję. Dalej jestem przekonania, że warto myśleć i działać samodzielnie. Lecz inspiracja życiem innych, daję nam kopa do działania i nastawia nas na odpowiedni tor.

Bądź unikatowa. – Daj ludziom coś czego potrzebują, pragną o czym myślą dzień i noc. Stań się częścią ich świata. Albo wciągnij innych w swój świat.

Dałem ci paczkę zapałek. Reszta należy do ciebie. Nie podążaj za grupą, tylko bądź jej częścią. Stań się indywidualistką, której życie inspiruję innych.

-Sopralogic.

 

 

Reklamy

Jedna myśl na temat “Wpłyń na życie innych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s