Po prostu go nie żałuj.

Zmierzamy wszyscy w jednym kierunku. Jednak każdy z nas idzie inną drogą. Ma na plecach inny bagaż, a na stopach szmaciaki ewentualnie nowe adidasy. To jak podróżujesz, zależy od osoby, którą codziennie spotykasz przed lustrem. 

Nasze pokolenie, moje życie i zrobię z nim co mi się podoba. Wiemy czego nie chcemy, bardziej niż to czego oczekujemy od życia. Wszyscy myślimy, że jesteśmy nieśmiertelni. Nie zastanawiamy się nad życiem zbyt poważnie.  Jesteśmy na tej ziemi tylko raz. Zakończenie naszej działalności zwiastuje wąchanie kwiatków od spodu i tonięcie w łzach bliskich stojącymi nad nami. Czy tego chcesz czy nie, masz ograniczony czas. Czas, w którym jesteś w stanie osiągnąć wszystko. To jak go wykorzystasz popycha za sobą konsekwencje. I możesz być na końcu swojego czasu z rożnymi myślami. Wtedy nie będzie się liczyć nic innego, tylko to co jesteś sobie przypomnieć kiedy pomyślisz o swoim życiu. Zapytasz sam siebie czy było warto. Pomyślisz, zmarnowałem je? Czy może po prostu bałem się zaryzykować. Może za mało się starałem i walczyłem o swoje.
Lecz wtedy już nic nie możesz zrobić, nie da się już nic naprawić. Nie zaryzykujesz, nie postawisz na swoim.- Bezsilność.

Jeśli jej jeszcze nie czujesz, to przerwij na chwilę i zastanów się nad tym. Nad swoimi niespełnionymi marzeniami. Nad starcem, któremu ścieka łza po policzku przez bezsilność i bezradność. Ze świadomością, że to było jego życie i mogło wyglądać inaczej.  Gdyby tylko mieć więcej odwagi. To nie mówiłby sobie, że „Kiedyś to zrobię”. Tylko po prostu zacząłby to robić.

A ty? Czego będziesz żałować gdy życie ci przeminie? Będziesz z niego dumny? Czy może tak jak ja, będziesz bał się spojrzeć w swoje odbicie. Bo świadomość, z którą żyłeś nie daję ci spokoju. Świadomość, która się nie urzeczywistniła. Była, jest i będzie z tobą na zawsze.

Zrób tylko jedno. Przekuj swoje marzenia w cele, później je osiągnij . Staniesz się szczęśliwym człowiekiem. Rób to mimo wszystko. Brnij na przód i nie żałuj niczego. 

-Sopralogic.

Reklamy

Jedna myśl na temat “Po prostu go nie żałuj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s