Level up.

Jaka jest twoja droga? Robisz rzeczy po swojemu, czy tak jak wszyscy? Starasz się myśleć samodzielnie, Zastanów się, przemyśl, przeczytaj.

W czasach kiedy każdy chcę być indywidualistą. Ubierać się lepiej niż reszta znajomych. Gdzie to co masz na sobie jest ważniejsze od tego co masz w głowie. Każdy chcę robić rzeczy po swojemu. Ewentualnie tak jak wszyscy, ale dlatego że jest wyjątkowy robi je lepiej. Lepiej dba o zdrowie, o swoje zarobki, o to czego nowego się nauczy. Każdy widzi swój własny świat i to co w okół niego. Na podstawie własnych obserwacji, możesz stwierdzić czy jest od dość dobry, by móc powiedzieć, że dajesz z siebie tyle na ile byś chciał.

Dlaczego nie warto porównywać się do innych ludzi, którzy prowadzą z wierzchu życie, o którym każdy marzy? Ciężko jest wejść w głowę drugiego człowieka, wręcz niemożliwe chyba, że jesteś tętniakiem mózgu. Dlatego, też ciężko porównywać swój świat do świata innych. Każdy ma indywidualny zestaw nawyków i doświadczeń. Nawet to jak i gdzie został wychowany wpływa na to kim stajesz się gdy dorośniesz. Jednak nie jest przesądzony twój los tylko dlatego, że wychowałeś się w „gorszej” dzielnicy. Samozaparcie, oraz chęć zmiany siebie może odmienić twój los- brzmi jak lipna reklama, lecz gdy sobie to uświadomisz zrozumiesz, co oznacza stwierdzenie „chcieć to móc”

Jeśli z czymś ci nie idzie to znaczy, że się do tego nie nadajesz? – NIE. Jeśli z czymś ci nie idzie to znaczy, że jeszcze się tego nie nauczyłeś. Pamiętasz jak w szkole uczyłeś się liter? Wtedy wydawało ci się to czarną magią. Kolorowałeś jakieś kształty, pani nazywała to literami. Uczyłeś się ich aż w końcu weszły ci do głowy i zacząłeś składać słowa, później zdania. Nauka nowej rzeczy to kwestia czasu, a nie zdolności. Jeśli masz jakiś problem, wystarczy, że poszukasz. Żyjesz w świecie, gdzie informacji jest ogromna ilość. na każdy temat. Wystarczy chcieć się dowiedzieć.
Ucz się, czytaj książki, słuchaj uważnie ludzi.- wiedza jest czymś, co odróżnia nas od zwierząt.  

– Sopralogic.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s