W codzienności.

Nie ważne jak długo idziesz w dobrym kierunku. Ważniejsze od tego, jest czy dasz radę iść jeszcze dłużej. Mimo wiatru, który wieje ci prosto w twarz.

To gdzie jesteś teraz zależało jakie decyzję podjąłeś w przeszłości. Jeszcze kilka lat temu nikt nie sądził że osiągniesz tak wiele. Zdobędziesz rzeczy, o których niektórzy mogą tylko pomarzyć.

Nie dlatego, że są jakieś niemożliwe do osiągnięcia, ale dlatego, że ciągle parłeś na przód. Pewnego dnia stwierdziłeś, że zaczniesz to robić. Jednak tylko kiedy zacząłeś powiedziałeś – Nie dam rady, za dużo nauki. Przemyślałeś to sobie, i stwierdziłeś za jakiś czas, że znowu spróbujesz. Tak już zostało, że próbujesz każdego dnia coś zrobić lepiej, coś poprawić. Gdy tak próbujesz, okazuję się, że jednak ci to wychodzi i jesteś już dalej niż reszta. Może nie tak daleko jak byś chciał. Wiesz, że gdyby tym wszystkim osobą, którym się teraz nie chce. Odmieniło się i nagle ruszyliby z miejsca, to mogliby cie przegonić.

Dlatego, nie poddajesz się i ciągle idziesz na przód. Gdy stoisz w miejscu to słyszysz każdą sekundę. To one ci uświadamiają, że coraz mniej czasu na zdobycie twoich celów. 

Cierpliwość jest cnotą jedną z największych. Jeśli mówisz – fajnie by było być nim. To zastanów się jak on to osiągnął. Przecież to nie stało się wczoraj jak poszedłeś spać, a gdy wstałeś rano to on już miał dom, kobietę, samochód z Twoich snów, i labradora. To co widzisz, to wynik tego, że codziennie wstawał wcześniej niż wszyscy, robił rzeczy, na które ty nie miałeś ochoty i czasu. Gdy tobie zdarzyło się usiąść i poczytać na temat, stwarzania swojej przyszłości, on robił to codziennie. Czuł dyskomfort tak często, że stał się jego przyjacielem. Gdy ty mówiłeś, że nie dałbyś  rady dla niego stało się to nawykiem i z cierpliwością, czekał na swój dzień.

Stało się to przypadkiem w jego codziennej walce o lepsze jutro. Znalazł się tak gdzie wiele osób chciało by być. Osiągnął swoje- ale nie chce poczuć, że osiągnął swój cel życiowy. Woli czuć, że przed nim kolejne rzeczy do zrealizowania. W drodze na szczyt, ważniejszym od zdobycia wierzchołka jest droga, która na niego prowadzi.

– Sopralogic

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s