Jak zmienić życie.

Chciałabyś się zmienić, ale nie wiesz dlaczego ci to nie wychodzi . Starasz się jak tylko możesz. Już nie wiesz co robisz nie tak. Czekasz na jakąś zmianę, która nie nadchodzi.

Każdy człowiek jest niewolnikiem własnego czasu. Żyje, zarabia pieniądze, zakochuję się, zmienia swoje życie na lepsze albo tylko je zmienia. Każdy chciałby szybkich rezultatów bez oczekiwania na swoją kolej. Zachowujemy się jak małe dzieci. Zobaczymy zabawkę i od razu chcemy ją dostać. Jednak na wszystko musimy zaczekać i zapracować własnymi rękami. Przecież na swojej drodze widzimy tylu ludzi, którzy „nagle” wyjechali, przeprowadzili się, jeżdzą lepszym samochodem, mają lepsze życie. No właśnie tylko za tym „nagle” często stoi kilkanaście-tysięcy godzin ciężkiej pracy,sporo litrów wylanego potu, łez i kilkdziesiąt połamanych paznokci. Nic nie przychodzi nagle, na wszystko w życiu musisz poczekać.

Gdy stoisz w tej mentalnej kolejce, która nie zawsze porusza się tak szybko jak byś chciała. Zastanawaisz się czy warto jeszcze w niej stać. Czasem ta kolejka obok idzie szybciej. Tylko, że na jej końcu stoi znak z napisem „za oczekiwanie, dziękujemy”. Nic na końcu kolejki się nie zmieni. W przeciwieństwie do końca twojej kolejki.Sama wiesz gdzie idziesz więc wiesz jakiego napisu na końcu się spodziewać.
Jeśli ktoś wpycha się przed ciebie w kolejkę ty  mówisz mu ” hej dupku, ja tutaj stałam, spadaj na koniec”.Dzięki temu wciąż utrzymujesz się na powierzchni i nie dajesz się zdepdać przez rozdziczały tłum.

Pomyśl przez ile lat pracowałaś na to kim teraz jesteś? Dlaczego więc chcesz w ciągu jednego dnia, zmienić rzeczy, które kształtowały twój charakter przez wiele lat. Do wszystkiego małymi kroczkami. Z każdym dniem stajesz się mądrzejsza o nową wiedzę i nowe doświadczenia.

Tylko zrób jedno najważniejsze, bez czego nie następuje żadna zmiana. Przez brak tego ludzi zaprzestawali kiedy byli już naprawdę blisko. Pamiętaj zawsze i wszędzię o wytrwałości.Nie dla rodziców, przyjaciół czy chłopaka, musisz być wytrwała dla siebie. W tej kolejce, w której czekasz nikt za ciebie niestanie.

– Sopralogic

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s