Chcę byś była moja.

Zauważyłem Cię, chcę byś do mnie przyszła, byś była moja. Wiem dobrze, że Ty też  tego pragniesz. Lecz wciąż mnie zwodzisz, nie dajesz mi tego, czego najbardziej pożądam. To wszystko jest tak blisko mnie, to wszystko jest w Tobie. Przyjdź do mnie. 

Jak faceci postrzegają kobiety?
Zdawałoby się, że każdy facet od setek lat widzi w kobietach to samo. Tak twierdzi cała kobieca część społeczeństwa. Dla niego liczy się tyłek, piersi, i aby nie było z nią wstydu w towarzystwie, cała reszta jest mniej ważna. Oczywiście, że nie mogę tak kategoryzować, bo pod ciekną powłoką tego wypatrzonego światopoglądu, dla niego liczy się coś innego. Kobieta, z którą będzie mógł porozmawiać. Kobieta, która spyta go, jakie ma plany i podpowie mu, co jest dobre, a co jeszcze musi poprawić w tym, co robi. On chce podzielić się tym, co go dzisiaj spotkało i jaki to miało wpływ na jego życie. Pragnie zostać wysłuchanym.  Chce też, żebyś Ty opowiedziała mu o swoim dniu. Ma on nadzieję, że w odpowiedzi nie otrzyma krótkiego i szybkiego „dobrze”. On ma nadzieję usłyszeć, co dzisiaj cię spotkało, jakie miałaś problemy, bo chce ci pomóc je rozwiązać. Chce posłuchać o tym co nowego dziś robiłaś i jakie masz plany na następny dzień. Tak, tacy faceci jeszcze istnieją i mają się dobrze.

Chyba masz tę świadomość, że nikt nie będzie do końca życia z kształtnymi piersiami i fajnym tyłkiem, nawet jeśli mają wymiary 90-60-90. Niestety one nie zostaną tymi samymi piersiami i tyłkiem. Zmienią się, tak jak charakter, na który masz zawsze jakiś wpływ. Ważne jest to, jak spędzasz czas, a przede wszystkim jak spędzasz czas z nim. Można żyć ze sobą i w sumie tylko żyć. Można również przeżywać życie tak, jak chcesz i z kim chcesz. 

Liczy się to, jaką jesteś osobą, reszta to dodatki. Twoje piękno fizyczne musisz traktować jako dodatki do Twojej osobowości, nie jako niezbędne rzeczy do dobrych relacji z ludźmi. Często też, kobiece walory są dla Ciebie poprawiaczem nastroju. Kiedy jesteś dobrze ubrana, umalowana, wypoczęta, masz na stopach nowe buty, sama wiesz jak się wtedy czujesz – jak na skrzydłach dobrego samopoczucia. Ale pamiętaj, jaką jesteś osobą, kiedy już zdejmiesz nowe szpilki, sukienkę i złotą biżuterię. Jesteś wciąż tą samą osobą, której szukają właśnie ci najlepsi faceci. 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s