Do czego większość facetów się nie przyzna.

Mówi się, że kobiety są skomplikowane. Zmieniają co jakiś czas zdanie, nie wiedzą czego chcą. Kiedy strzelą focha to tak na długi czas nie wiadomo o co. Z facetami może i jest łatwiej. Chociaż kobiety też mają czasami problem, żeby rozgryźć co im chodzi po głowie. Czytaj uważnie bo podam Ci sposób na faceta, który może zmieni trochę Twój punkt widzenia. Dzięki niemu zyskasz w oczach swojego faceta. Ewentualnie dobrego kolegi, który jeszcze nie jest Twoim facetem, a Ty bardzo chciałabyś żeby nim był. 

Mówi się, że faceci są jak dzieci. I ogólnie tak jest, ale nie chodzi o dziecinne zachowanie- chociaż czasami o to chodzi. Bardziej w tym czym się zachwycają. Samochody, gry, technologie etc. Mimo że zachowujemy się jak dzieci, to nie lubimy być tak traktowani. Zależy jeszcze wiele od tego czym konkretny mężczyzna się zajmuje i jaki ma sposób życia. Jednak z reguły, lubimy być traktowani poważnie. Albo chcemy żeby inni tam myśleli. Gdy cały dzień staramy się stać prosto spełniając oczekiwania szefa, rodziny i znajomych. Staramy się aby każdy dostał to czego chce, myśląc i spełniając prośby innych. Zapominamy o sobie, żeby dać sobie też chwilę na przerwę i zadbaniu o własne potrzeby.  Nie dając sobie chwili na bycie dzieckiem. Dlatego, Ty jako kobieta, musisz zadbać o to żeby Twój facet mógł poczuci się jak dziecko. To, że dajesz mu taką możliwość, znacznie poprawi Twoją pozycję w jego oczach.

Kiedy facet jest chory musisz na pewno zaopiekować się nim
Przecież umieramy kiedy tylko dopadnie nasz małe przeziębienie, wtedy potrzebujemy kogoś do opieki. Mimo że gdybyśmy byli sami to pewnie byśmy to ogarnęli, ale teraz jesteś Ty i możesz się mną  zaopiekować.

Facet nie przyzna się do tego, bo w większości wypadków nie zdaje sobie z tego sprawy. Jednak to że się nie przyzna nie znaczy że tak nie ma, możesz sprawdzić i napisać mi że się myliłem, bo chciałbym się mylić. Jednak niestety ale tak działamy. Dla Ciebie dobrze, bo możesz zdobywać faceta w inny sposób niż tylko swoimi walorami fizycznymi. Ci najlepsi faceci i tak nie polecą jeśli będziesz miała Tylko to do zaoferowania. Bardziej utkwisz w pamięci faceta kiedy zrobisz coś rzadko spotykanego dla niego. Dlatego musisz poznać kilka rzeczy, dzięki którym zdobędziesz albo zyskasz w oczach swojego mężczyzny. Miedzy innymi jest to własnie opieka nad nim. Tylko nie przesadzaj z tym, nikt nie lubi nadopiekuńczości. Powiedz do niego kiedy widzisz, że ma słabszy dzień, że zaopiekujesz się nim i faktycznie to zrób, zaopiekuj się nim ale nie traktuj go jak dziecka. Zobaczysz jak od razu jego mina się zmieni, i jak bardzo się ucieszy.

Sopralogic

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s